2011 m. kovo 10 d., ketvirtadienis

Minkšti kubeliai vaikams/Soft material cube-toy


Šį kartą savo vaikui pasidariau lavinamuosius minkštus kubelius. Minkšti kubeliai būna įvairius, jie lavina vaiko rankų ir regėjimo koordinaciją, moko sukaupti dėmesį, padeda mokytis skaičiuoti ir kt. Manau pats laikas pradėti mokintis spalvas, todėl pasidariau keturis minkštus kubelius iš 6 skirtingų spalvų.

Reikalingi: 6 skirtingu spalvų medžiagos likučiai, sinteponas ir/arba vata, siūlai, flizelinas, siuvimo mašina, žirklės, lygintuvas.

Iš medžiagos išsikerpu po keturis kvadratėlius 10x10 vienos spalvos, palikdama 0,5 cm užlaidas siūlėms. 

Kadangi turiu skirtingos tekstūros medžiagą, prie dviejų spalvų (juodos ir žalios) lygintuvu priklijuoju flizeliną, kad mano kvadračiukai būtų storesni, tvirtesni bei kietesni.Iš pradžių susiuvu penkis kvadratėlius ir dar vieną iš bet kurio šono, pagal pageidaujamą spalvų išdėstymą. Paskui visus kvadratėlius susiuvu tarpusavyje, palikdama vieną nesusiūtą angą. Kubelį išverčiu.

Įdedu į kubelį vatos ir sinteponą. Kadangi mano kvadratėlių medžiaga truputį tamposi, man patogu iš vidaus ant kubelio šonų įtaisyti vatą, o į patį kubelio vidų sinteponą. Taip darant mažiau matomi nelygumai ir kubelis tuomet gražiai atrodo ir turi, taip sakant, estetinį vaizdą :)

Padarau dar tris tokius pačius kubelius ir įteikiu vaikeliui. Tikiuosi, jam patiks! Juk naujas žaislas visada suteikia daug džiagsmo!

P.S. Kai vaikas paaugs ir ateis laikas išmokti skaičius, tuomet ant kiekvieno šono tiesiog priklijuosiu skaičiukus ir turėsiu keturis nuostabius skačiavimo pagalbininkus!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą