2011 m. kovo 15 d., antradienis

Auskarai "Žemuogė"/Earrings "Strawberry"


Šiandien pasidariau dar vienus labai mielus auskarus, kurie savo šiltomis spalvomis primena ne tik pavasarį, bet ir vasarą. Tegul šie dekupažo technika dekoruoti auskarai taps Jūsų pavasarinio įvaizdžio dalimi!

Reikalingi: mediniai pagrindai auskarams, servetėlė, klijai, dvikomponentė sendinimo priemonė, spiritinis lakas,aliejiniai dažai, metaliniai žiedeliai ir kabliukai, žirklės, teptukas.

Auskarų pagrindus nudažau dramblio kaulo spalvos dažais. Kol klijai džiūsta išsikerpu parinktus paveiksliuko fragmentus iš servetėlės.

Fragmentus klijuoju teptuku tepdama klijus nuo vidurio kraštų link. Kai klijai išdžiūsta, tepu pirmą sluoksnį dvikomponenčio sendinimo priemonės, laukiu kol užteptas sluoksnis išdžius ir pasidarys skaidrus.Tuomet tepu antrą dvikomponenčio sendinimo sluoksnį ir vėl laukiu kol užteptas sluoksnis išdžius bei susiformuos įtrūkimai.

Įtrūkimus paryškinu citrininiais geltonais aliejiniais dažais (lemon yellow). Dažų perteklių nuvalau servetėle ir du kartus nulakuoju spiritiniu laku.
Įveriu žiedelį su kabliuku į auskaro pagrindą ir žiedelį uždarau. Viskas!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą